Czas przeobrazić przepisy

Posted by mrowka
sty 27 2013

Jak nadzwyczaj cenicie jeździć po naszych krajowych drogach? Bez wątpliwości chodzi o te wszystkie wyrwy. Czemu po wszelkiej zimie mamy niezwykle gigantyczny wysyp ekip, które reorganizują te nasze wspaniałe drogi. Z jakiej przyczyny nie zdołamy mieć zwykłych dróg?

Pewnie taki bałagan będzie póki o wygranej w przetargu będzie decydowała cena. Barwniki kosztują i totalnie znamy, że za nadzwyczaj dobrą postać wypada zapłacić. Jeśli aktualnie mamy taka sprawę, że triumfuje ten, który świadczy najmniejszą cenę, to na czym oszczędza?

Na pewno na towarach. Z jakiej przyczyny nie na pracownikach? Bowiem to aktualnie dawno istnieje na bardzo kiepskim poziomie i tu już nie da się totalnie nic wycisnąć. Wiecie co prowokuje w najwyższym stopniu? To, iż tępaki, które rządzą naszym krajem kompletnie wiedzą, iż za te całe oszczędności i tak zapłacimy wszyscy.

Czemu nie można oczywiście postawić prawa, by organizacja, która sprawia taką drogę opłacała przypuszczalne naprawy? Idzie bez wątpienia, jednak jak by to weszło w życie, to dokonanie takiej drogi wielce by raptem poszło do góry. Bez wątpienia postać takiej drogi by wysoce się podniosła.

Comments are closed.