Masowa produkcja, albo dokładna jakość

Posted by mrowka
sty 28 2013

Jederman który dysponuje fabrykę, nadzwyczaj prawidłowo wie, że im taniej i prędzej można stworzyć większą ilość produktu, tym idzie sporzej zarobić. Nadzwyczaj wielokrotnie w takim przypadku zakupuje się rozmaitego modelu machiny, jakie są od cholery szybsze od człowieka i nadzwyczaj po wielokroć są dokładniejsze.

Prawdopodobnie od groma jednostek uważa, iż jakość nigdy nie będzie szła w parze z ilością. I są takie gałęzie, gdzie istotnie tak jest. Są niemniej jednak i takie, gdzie wolno i dobrze i w mgnieniu oka. Specjalność cukiernicza nie należy do rzeczonej grupy, gdzie da się jednocześnie szybko i poprawnie. Wybornym wzorem mogą tutaj być cukierki lub ciastka.

Ta sama branża również jest świetnym przykładem, gdzie w zasadzie jakość kłuci się z prędkością. Weźmy dobre tory, jak myślicie, czy solidne torty da się prędko sprawić? O ile dobry tort to taki gdzie będzie to przeważnie wyśmienity tort, w takim razie ciężko mi sobie zobaczyć w wyobraźni machinę, która dokona taki tort jak człowiek.

Jak najbardziej współcześnie maszyny są naturalnie zawansowane, że mogą zdziałać istotnie bajeczne i smaczne torty, niemniej jednak dokonanie rewelacyjnej ozdoby pod żadnym pozorem nie sporządzą. Tu potrzeba artysty z praktyką, jakiej urządzenie mechaniczne nigdy nie osiągnie.

Comments are closed.