Pierwsze akordy

Posted by mrowka
mar 20 2013

Na ogół pod wkładem jakiegoś impulsu wynikającego z krótkotrwałego zauroczenia lub również zachwycenia tym instrumentem, większa część młodych jednostek decyduje się na lekcje gry na gitarze. Z przykrością muszę stwierdzić, co innego jest widzieć i słyszeć kogoś prawidłowo grającego na gitarze i robiącego z nią faktyczne cuda, a zupełnie inaczej wziąć bieżący instrument do ręki i wystartować grać na nim samemu.

I tymczasem gitara zdoła wyglądać w zasadzie na mało wymyślny sprzęt, to natomiast wyszkolenie się grania na niej istotnie będzie żądało od cholery czasu popartego mnóstwem prób i błędów.

Bezsprzecznie podstawowe chwyty tudzież akordy poznajemy najczęściej już po kilku pierwszych wytrawnie prowadzonych naukach. Nie mniej jednak do absolutnego opanowania gry na rzeczonym instrumencie pochłaniane będą długie lata praktyki. Tu wybitnie prosze zapoznać sie z propozycją Warszawskiej szkoły – lekcje grania. Owładnięcie gry i dojście do kunsztownego kunsztu będzie zależne również od owego czy my sami władamy, bodaj w śladowym stopniu jakieś unikatowe predyspozycje w zakresie gry na gitarze.

Z przykrością stwierdzam w przypadku, kiedy jesteśmy zupełnym beztalenciem chociażby najdłużej pobierane lekcje gry na gitarze zupełnie, nigdy nie będą w stanie przysporzyć się do niniejszego żebyśmy naruszyli wyznaczony nam tym faktem jakiś próg naszych możliwości.

Comments are closed.