Nadzorujmy co mamy w indeksie witryn www

Posted by mrowka
lut 06 2013

Wszelki właściciel spisu stron, wcześniej bądź później dochodzi do położenia, w jakim niesłychanie serio musi się zastanowić nad sprawą zdziałania porządków w katalogu. Dlaczego musi, a w rzeczywistości z jakiego powodu powinien, bowiem musieć to w istocie i nie musi.

Jeżeli spis nawet będzie nader cierpliwie moderowany, w takim przypadku nadejdzie taki okres, że teksty, które się w nim odnajdują niesłychanie w szeregu przypadków będą niedzisiejsze. W takim razie wypada przetestować czy witryna, która niegdyś była zgłoszona w dalszym ciągu funkcjonuje, czy na przykład tytuł rejestrator, jaki napisał właściciel strony jest wciąż takim, który przedtem osobiście zaakceptowaliśmy, czy w dzisiejszych czasach również byśmy zaakceptowali. Winnyśmy dokładnie sprawdzić, czy orientacyjnie nie przekształciła się zawartość stronicy i przytoczony tytuł, orientacyjnie terapeuta będzie w tym momencie pasował do strony.

Bezspornie takie porządki zdołamy poniekąd zautomatyzować. Jakimś skryptem sprawdzić najprzód, które strony nie funkcjonują. Takie natychmiastowo możemy wyrzucić z naszego wykazu. Resztę roboty niestety, musimy dokonać raczej manualnie.

Czy pożądane byłoby badać co mamy w naszym rejestrze? Jeśli tego nie zrobimy rozpocznie się tam robić zamęt. A w tamtym czasie, możemy stracić użytkowników.

Comments are closed.