Internet blokuje prawidłowe myślenie?

Posted by mrowka
lut 11 2013

Jak wiele czasu siedzicie w Internecie? Na różnego typu forach, czatach ewentualnie serwisach społecznościowych? Dlaczego pytam. Dostrzegłem, iż niesłychanie dużo postaci, które da się regularnie zastać w owych miejscach, wyjątkowo na czacie, poczyna systematycznie używać żargonu sieci.

Miast wpisać zaraz wracam, zapisują zw, w wielu przypadkach pojawiają się takie btw lub omg itp. Działa się to z tej przyczyny, ażeby coś szybciej zapisać. Ktoś kto pierwszy raz wkroczy w takie miejsce, wówczas niesłychanie po wielokroć całkowicie nie ma pojęcia o co chodzi. Nie jest owo prawdopodobnie zbyt normalne. Gruntownie kumam oszczędności w czasie, lecz w dalszym ciągu owo się przesuwa np. na fora.

Popadnie taki oszczędzający na czasie i zatytułuje temat spa, w opisie strzeli parę btw i z kolei oczekuje, że ktokolwiek mu odpowie, w większości wypadków w kilka minut po założeniu tamtego tematu.

Nie wiem, ale jak widzę taki temat centrum, to go sobie przeskakuję i idę do sąsiedniego. Także cenię osobisty czas i to nader respektuję, zatem nie będę marnował go na zastanawianie się w czym jest kłopot.

Comments are closed.