Wypatrujmy nowych rynków

Posted by mrowka
sty 18 2013

Fabryka, która nie usiłuje znajdować nowych rynków zbytu zdoła ładnego dnia zostać w zasadzie z niczym. Każdy kompletnie wie, a choć powinien wiedzieć, iż teraz szczęście na jakimś rynku może przerwać się wybitnie błyskawicznie. Starczy, iż wstąpi na rynek konkurencja, jaka będzie nieco tańsza. Bez wątpienia zdołamy trzymać lepszy towar, bądź niemało lepszą jakość usługi.

Największy aczkolwiek ambaras jest w tym, iż aktualnie tymczasem wiele prędzej dla Kontrahenta liczy się zapłata. Jakość pochodzi na niższą pozycję w większości wypadków. Ludzie zaczynają spozierać z większym natężeniem na zapłatę niż na jakość. Powodem takiego zachowania jest, przynajmniej w Polsce, jest bezspornie sytuacja, która tutaj panuje. Ludzi zwalnia się z pracy, jest wielce trudno o odpowiednio płatna robotę, a zatem i pieniędzy jest w dużym stopniu mniej.

Mówi się, iż biedny nie powinien szczędzić na jakości, tymczasem rzeczywistość demonstruje w pełni odmienne postępowanie u ludzi. Wobec tego też wybitnie reflektujemy jakiejś możliwości na takie sytuacje. Być może handel na inne kraje, czy też rejony. Być może handel tańszych artykułów z innych krajów, od innych producentów. Być może nowatorskie usługi jak doradztwo, albo konsulting.

W gruncie rzeczy musimy wyszukiwać odmiennych możliwości na prowadzenie naszej działalności. Jeżeli tamtego nie uczynimy, wobec tego pewnego dnia możemy zostać z niczym.

Comments are closed.