Właściwa decyzja jest skomplikowana

Posted by mrowka
sty 16 2013

Chcę niezmiernie polecieć samolotem na urlop. Będzie to w gruncie rzeczy pierwszy tego modelu eskapada. Bez wątpienia na wczasy zabieram całą swoja rodzinę. I ewidentnie wynika pewnego typu paradoks. Chodzi o auto, jaki mogę raczej porzucić pod blokiem, tymczasem jakoś ciężko mi se wyimaginować sytuację, kiedy zamiast wypoczywać miał bym się nadzwyczaj mocno troskać o postać mojego auta.

Mogę na pewno ustawić wóz na jakiś parking na lotnisku, natomiast i w tej okolicy mam pewnego gatunku kłopot. Za parking zapłacę, jednakże będzie wspomniany samochód w tamtym miejscu wystawał i nikt go nie będzie kontrolował. Innymi słowy wolno ogłosić, iż opłacasz za możność pozostawienia pojazdu.

Może zaparkować auto na jakimś takim parkingu? Mianowicie takim pilnowanym. Wydatek być może o wiele wzrośnie pewnie niż parkowanie pod blokiem, jednak będę prawdopodobnie sporo bardziej spokojniejszy w czasie mojego bardzo wyczekiwanego odlotu.

Zazwyczaj przy takich wyborach w grę wchodzi bezsprzecznie koszt, który będzie kwalifikował o tym gdzie zostawimy nasze auto. Ludzie nadzwyczaj gospodarni będą z reguły pozostawiać samochód pod blokiem, być może u znajomego w ogrodzie. W wyższym stopniu pomysłowi przypadkują auto na parkingu chronionym blisko lotniska. Zapłacą, tymczasem będą wybitnie spokojni.

Comments are closed.