Zima to uciążliwy czas dla ogrodnika

Posted by mrowka
sty 30 2013

Za oknem jakby w dalszym ciągu biało i przeważnie temperatura na minusie. Natomiast rzetelni ogrodnicy, znacie tacy w zasadzie ogromnie okazali miłośnicy drzewek, roślin i krzaków już prawdopodobnie z wolna poczynają się przygotowywać do nowego sezonu. Prawdopodobnie wysiadują przed laptopami i analizują strony sklepów ogrodniczych.

Nadzwyczaj starannie również przeglądają przeróżne odmiany kwiatów, czy nie pojawiły się jakakolwiek odmiany roślin, jakie by mogli w nadchodzącym sezonie obsiać w swych ogrodach. Poza internetem wyszukają niniejsze informacje w różnorodnego rodzaju gazetach ogrodniczych i książkach. Bezspornie w książkach pewno nie tyle nowości, chyba iż nabędą pewną nowiutką książkę, która akurat była opublikowana.

Ani chybi dużo z większym natężeniem preferowali w tym momencie by się grzebać pomiędzy swoimi roślinkami, robić porządek w ogrodzie przed sezonem. Większa część bodaj już w tym miejscu zna co będzie nowego w ogrodzie, co zostanie na następny sezon, a z czym nadejdzie się mi pożegnać.

Powoli, jeszcze kilka tygodni panowie i będziecie mogli biec do waszych ogrodów. Kolejny sezon między krzaczkami, drzewkami i roślinkami bez jakich z trudem wam się znaleźć.

Comments are closed.