Linki i ich solidna waga

Posted by mrowka
gru 17 2012

Pragnąc efektywnie i długoterminowo powalczyć o wybitnie wysokie pozycje w Google lub podobnie różnych wyszukiwarkach nie da się zapomnieć o sprawnym, systematycznym linkowaniu, jakie oddziałuje na pozycjonowanie stron. Jak najbardziej, najważniejsza jest materia, ale linki pozycjonujące są tym, co dozwala wyszukiwarce tę treść rozumieć za należytą albo dla użytkownika.

Mówiąc o czymś takim jak wydajne pozycjonowanie, nie da się zataić i nikt tamtego nie będzie podważał, że linki na potrzebnych stronach mają o wiele większe znaczenie niż linki na witrynach troszkę pożądanych, koszmarnie podlinkowanych. I tutaj wchodzimy w materie witryn wariantu presell pages i wszelkich innych, które zapewniają darmowe pozycjonowanie.

A wszak publikując materiały z linkiem w treści da się podlinkować przy okazji jeden z wcześniejszych wpisów na takich stronicach. Powoduje to, że podstrona z linkiem do pozycjonowanej witryny staje się bardziej korzystna w oczach wyszukiwarek, a tym samym sam link o niemało mocniejszy.

Nie jest to procedura, która sprawdza się z dnia na dzień, w dodatku trzeba liczyć się z tym, iż ogromnie wiele z tekstów przepadnie ? nie mniej tymczasem te jakie zostaną w sieci, będą stanowiły trwałe i przede wszystkim rzetelne miejsce pod link bezpośredni do witryny. Taki bezwzględny link z czasem będzie miał duże znaczenie na pozycję strony w SERP wszystkich najważniejszych wyszukiwarek.

Comments are closed.