Jak wolno się oświadczyć?

Posted by mrowka
gru 24 2012

Czy egzystują perfekcyjne oświadczyny? Niechybnie tak, starczy jedynie, że osoba, która pragnie się oświadczyć popadnie ze swoim konceptem w smak osoby, o której rękę poprosi. Przeważnie pomysł wypełnia się na uklęknięciu na kolanie i poproszeniu o rękę z pierścionkiem w dłoni.

Co jest nader zajmujące, to w nader sporej ilości przypadków owo wystarczy aby zaistniał niezwykły klimacik. Są natomiast damy, które wyczekują od nas daleko więcej. Wobec tego samo kolano nie wystarczy. Wówczas trzeba wymyśleć coś w pełni odmiennego.

Jakimś, z superowych pomysłów mogą być oświadczyny z gitarą. O ile umiemy grać, to dobieramy jakąś pasującą piosenkę, bądź nawet sami składamy nową. O ile nie umiemy grać, w takim przypadku szukamy kogoś, kto da nam lekcje gry na gitarze. Czy nie jest to bardzo romantyczne? Prawdopodobnie jest, szczególnie jeżeli nie umieliśmy przedtem grać na gitarze i celowo pobraliśmy na tą okazję lekcje gry na gitarze. Takie coś pewno pozostanie na ogromnie długo w pamięci.

Kolejnym projektem, może być wspólna wspinaczka na jakiejś ściance. Tak idzie owo opracować, iż na jakimś kamieniu będzie ułożony tamten pierścień. Tylko sobie wyobraźcie to ogromnie wielkie zdziwienie u własnej niewiasty. Bodaj gdyby nie zabezpieczenie, to by spadła ze ścianki.

Konceptów na cudne zaręczyny jest niesłychanie dużo, starczy jedynie wkomponować się z tym idealnym dla siebie.

Comments are closed.